Króluj nam Chryste!

Współczesny świat wychodzi do ludzi młodych z bardzo szeroką gamą propozycji dotyczących stylu życia, wyboru wartości, sposobów spędzania wolnego czasu.

Niestety nie wszystkie z proponowanych dróg wiodą do szczęścia, którego w życiu pragnie i szuka każdy człowiek.

Bez wątpienia taką drogę do prawdziwego szczęścia zna JEZUS! Prowadzi nią między innymi tych, którzy zdecydowali się być MINISTRANTAMI. Wszak bycie ministrantem to nie tylko „stanie” w niedzielę przy ołtarzu, ale ciągłe kształtowanie osobowości i charakteru, to budowanie w sobie, na co dzień, człowieczeństwa na wzór Jezusa Chrystusa.

W naszej parafii podejmują się tego pięknego zadania służby Panu Jezusowi w Eucharystii i w drugim człowieku:

Lemierzyce

Jarosław Kamiński (najstarszy służbą)

Dustin Kalisch

Sebastian Cygan